ساندویچ پانل دیواری در گیلان

ساندویچ پانل دیواری در گیلان

ساندویچ پانل در گیلان هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. ساندویچ پانل‌های دیواری در گیلان با استفاده از به روز ترین و مجهزترین دستگاه‌ها و ماشین آلات تولید و عرضه می‌شود. از ویژگی‌های ساندویچ پانل دیواری در استان گیلان مقاومت بالای این پانل‌ها در برابر فشارها و نیروهای فیزیکی است.
همچنین به دلیل شرایط خاص آب و هوایی استان‌های شمالی کشور و رطوبت بالای این استان‌ها حتما می‌بایست از ساندویچ پانل‌هایی که به صورت اختصاصی مقاومت بالایی در برابر رطوبت، زنگ زدگی و خوردگی دارند استفاده شود.

البته این خصوصیت تا بخش زیادی به ورق ساندویچ پانل مربوط است از همین رو فوم مورد استفاده در این پانل‌ها از جنس پلی اورتان، و ورق از جنس گالوانیزه و یا آلوزینک می‌باشد زیرا سطح این ورق‌ها با ترکیبی از پوشش‌‌های عالی همچون روی و آلومینیوم پوشیده شده که مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خوردگی دارند.

البته برای مقاومت هرچه بیشتر پانل‌ها می‌توان از پوشش‌‌هایی همچون PVDF که در برابر خوردگی، اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی مقاومت بالایی داشته و یا پلاستیسول که در شرایط آب و هوایی سرد و مرطوب عملکرد عالی دارد بر روی ورق‌ها استفاده کرد. ساندویچ پانل‌های دیواری در گیلان از جنس آلوزینک، گالوانیزه، پلی اورتان و سردخانه‌ای می‌باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری در گیلان به صفحه لینک شده در سایت ساندویچ پانل در گیلان مراجعه فرمایید و یا از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *