نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

باید بدانید نصب ساندویچ پانل‌ها علی رغم راحت بودن نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه است زیرا ساندویچ پانل‌ها باید به درستی آب بندی و درز بندی شوند، علاوه بر این جهت نصب ساندویچ پانل‌های دیواری و سقفی باید به طول، عرض، فاصله مناسب بین پانل‌ها و قرار گیری مناسب اورلپ‌ها بر روی یکدیگر دقت کرد، همچنین در هنگام حمل و نقل و جا به جایی این سازه‌ها نیز برای جلوگیری از آسیب به پانل‌ها باید نکات خاصی را رعایت کرد

بنابراین جهت نصب این پانل‌ها حتما می‌بایست از نصابان حرفه‌ای در این زمینه کمک گرفت توصیه میکنیم نصابان ساندویچ پانل را از شرکت‌های معتبری که این سازه‌ها را از آنجا تهیه کرده اید انتخاب کنید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

نصب ساندویچ پانل‌ها نیز مانند دیگر سازه‌های پیش ساخته نیازمند تجهیزات مخصوص به خود همچون پیچ و مهره پروفیل می‌باشد و برای درزبندی و آب بندی سازه از چسب‌های مخصوص، فوم پلی اورتان، ورق‌ فلاشینگ و آبرو در ساندویچ پانل‌های سقفی استفاده می‌کنند تا از ورود گرد و غبار، رطوبت و آب به داخل بدنه اصلی ساندویچ پانل و همچنین از پیچیدن صدای باد در زیر سازه جلوگیری شود.

ورق‌های گاتر یا آبرو نیز جهت جمع آوری آب حاصل از باران و هدایت آن به سمت زمین مورد استفاده قرار می‌گیرد. جهت نصب ساندویچ پانل‌های دیواری نیز حتما باید از قبل زیرسازی و شاسی کشی ساندویچ پانل صورت گیرد و پانل‌ها با استفاده از پروفیل‌‌های نبشی و ناودانی به استراکچر و اسکلت ساختمان متصل می‌‌شوند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع ساندویچ پانل در گیلان به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در گیلان مراجعه فرمایید. از همراهی شما سپاسگزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *