ساندویچ پانل در بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه

بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه

بیمارستان کوثر تنها بیمارستان شهرستان آستانه اشرفیه واقع در استان گیلان است در حال حاضر این بیمارستان تبدیل به یکی از مجهزترین بیمارستان‌‌های شرق گیلان شده که تمامی بخش‌های لازم از جمله اورژانس، داخلی و جراحی، رادیولوژی و سونوگرافی و متخصصین داخلی را دارا می‌باشد.

در همین راستا، جهت احداث این مرکز مهم و بهبود کیفیت ساخت و افزایش طول عمر سازه از بهترین متریال و در بخش‌های زیادی از بیمارستان از ساندویچ پانل استفاده شده است. ساندویچ پانل‌ها به دلیل سبک بودن، سهولت در حمل و نقل، سرعت نصب و اجرا در سازه‌های مهمی همچون بیمارستان به کا رمی‌روند.

ساندویچ پانل‌های مورد استفاده در بخش‌های آزمایشگاهی، از نوع اتاق تمیز و در بخش‌های دیگر از نوع پلی اورتان، پلی استایرن به همراه ورق‌ گالوانیزه و یا آلوزینک می‌‌باشد.

در قسمت‌های آزمایشگاهی به دلیل حساسیت عملیات و آزمایش‌های در حال انجام در این بخش و عدم تداخل و یا خطا در این آزمایش‌ها حتما می‌بایست از ساندویچ پانل اتاق تمیز استفاده کرد زیرا این پانل‌ها از ورود هرگونه ذرات، غبار و میکروب‌ها به محیط داخل جلوگیری می‌کنند و در برابر تبادل انرژی عایق هستند همچنین سطح این پانل‌‌ها صاف و بدون هرگونه شیار و یا برجستگی می‌‌باشد تا تمیز کردن آن راحت باشد و از رشد میکروب‌ها جلوگیری کند.

ساندویچ پانل‌ پلی اورتان و پلی استایرن نیز با داشتن خواصی همچون عایق بودن در برابر گرما، سرما و صوت محیطی آرام و بدون تنش را برای بیماران فراهم می‌کنند علاوه بر این در برابر اشعه uv، مواد شیمیایی و رطوبت نیز مقاوم بوده و خاصیت ضد خوردگی و زنگ زدگی دارند در نتیجه بهترین گزینه برای این مراکز محسوب می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *