کانکس بازیافت در گیلان

کانکس بازیافت در استان گیلان

کانکس های بازیافت به صورت اختصاصی برای شهرداری جهت جمع آوری زباله های خشک اعم از: شیشه،پلاستیک، فلز و انواع کاغذ طراحی و تولید گردیده است.

در ایران معمولا 80 درصد این زباله ها یا سوزانده و یا دفن می‌شوند در نتیجه روز به روز با افزایش تولید زباله علاوه بر اینکه زمین برای دفن زباله کمتر پیدا شده این زباله‌ها چیزی در حدود 10 میلیون متر مکعب شیرابه تولید کرده که مستقیما وارد آب‌ها زیر زمینی و چرخه زیست محیطی و غذایی ما شده در نتیجه با اثرات مخربی که بر روی DNA ما می‌گذارد شاهد افزایش سرطان‌های گوناگون در بین مردم هستیم.

بنابراین تفکیک زباله‌ها در جهت بازیافت آنها نه تنها به لحاظ زیست محیطی بلکه به لحاظ اقتصادی نیز حائز اهمیت و به صرفه میباشد.

استان گیلان نیز یکی از مجریان و حامیان این طرح محسوب شده و تعداد زیادی از این سازه‌‌ها را در جهت کمک به حفظ محیط زیست و سلامت جامعه در سطح شهر قرار داده است. نشانه بارز کانکس بازیافت سقف قوس دار آنهاست و متریال اصلی ساخت این سازه‌ها معمولا ساندویچ پانل پلی استایرن همراه با ورق گالوانیزه جهت دوام و پایداری سازه در برابر تابش مستقیم آفتاب، سرما، گرما، رطوبت و زنگ زدگی می‌باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از پروژه‌های ساندویچ پانل در گیلان به آدرس مربوطه در سایت ساندویچ پانل در گیلان مراجعه فرمایید. با ما همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *