کاربرد ساندویچ پانل در سوله

کاربرد ساندویچ پانل در سوله

سوله‌ها یکی دیگر از محصولات سازه‌های پیش ساخته توسط ساندویچ پانل است. این سازه‌ها در ابعادی بسیار بزرگ‌تر از کانکس به عنوان سوله نظامی، تجاری، کشاورزی، صنعتی و ورزشی طراحی و مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. سوله‌ها را با روش‌ها و متدهای متفاوتی مانند خرپایی، تیر ورقی، ubm، lsf، hss می‌سازند.

از آنجایی که کاربری سوله‌ها حساس بوده و بعضا باید از اجناس و کالاهای مهمی در مدت زمان طولانی که ارزش مادی زیادی دارند محافظت کنند در ساخت این سازه‌ها باید از بهترین و با کیفیت ترین مصالح استفاده کرد از همین رو از ساندویچ پانل که سازه‌هایی پیش ساخته هستند و به سرعت نصب و اجرا می‌شوند استفاده می‌شود.

علاوه بر این به دلیل متراژ و ابعاد بزرگ سوله‌ها باید از سازه‌ای استفاده کرد که دوام و طول عمر بالایی داشته و تا سالیان زیادی نیاز به تعمیر و نگهداری نداشته باشد.

از سوله‌ها در بخش نظامی به عنوان آشیانه هواپیما، آشیانه تانک، هلی کوپتر، انبار مهمات در بخش تجاری به عنوان سوله بازار میوه و تره بار، تعمیرگاه خودرو، در بخش کشاورزی به عنوان سوله مرغداری و گاوداری، و در بخش صنعتی به عنوان سوله انبار صنعتی و سالن تولید استفاده می‌شود.

در واقع عواملی که سبب تمایز سوله‌ها نسبت به یکدیگر می‌شود: ارتفاع سوله، طول سوله، عرض و نوع دهانه سوله، میزان مقاومت در برابر بارش، زلزله و همچنین نوع پوشش سقف می‌‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از کاربرد ساندویچ پانل در کانکس به آدرس لینک شده در سایت ساندویچ پانل در گیلان مراجعه فرمایید.

کاربرد ساندویچ پانل در سوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *