کاربرد ساندویچ پانل در کانکس

کاربرد ساندویچ پانل در کانکس

کانکس‌‌ها همان سازه‌های پیش ساخته‌ای هستند که جهت اسکان افراد در شرایط متفاوت طراحی و تولید شده‌اند. از آن جایی که تفاوت اصلی این سازه‌ها با سازه‌های سنتی قابلیت جابه جایی و مونتاژ آنها در مکان‌‌های دیگر است بنابراین برای ساخت کانکس‌ها تنها می‌توان از ساندویچ پانل و سازه‌‌های پیش ساخته استفاده کرد.

در واقع ابداع ساندویچ پانل نه تنها در ساختمان‌‌های ثابت بلکه در شرایط متفاوت و اضطراری جهت ساخت کانکس نیز به کمک بشر شتافته است. کانکس‌ها با داشتن قابلیت جا به جایی، مونتاژ و دمونتاژ قابلیت پیاده سازی تمامی امکانات رفاهی یک منزل مسکونی را داراست و کاربران این سازه‌ها تا مدتها می‌توانند از آن استفاده کنند.

یکی از کاربردهای اصلی این سازه‌ها استفاده به عنوان کمپ‌های پیش ساخته پانلی در پروژه‌های عظیم و طولانی مدت نفت و گاز می‌باشد که فضای زیادی جهت اسکان تعداد زیادی پرسنل نیاز است و به دلیل دور بودن مسافت امکان رفت و آمد وجود ندارد.

کمپ‌های پیش ساخته پانلی ابعاد و متراژی بزرگتر از کانکس داشته و برای استفاده تعداد افراد بسیار به صرفه است. بنابراین اگر این سازه‌ها تاکنون ابداع نمی‌شدند اسکان این افراد با مشکل بزرگی مواجه می‌شد. یکی دیگر از کاربردهای اساسی این سازه‌ها اسکان فوری افراد زلزله زده، و یا واحدهای امداد و نجات در بین جاده‌‌ها می‌باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات و کاربرد ساندویچ پانل در کانکس به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در گیلان مراجعه و یا از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *